Zobrazují se příspěvky se štítkemPhotos. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemPhotos. Zobrazit všechny příspěvky

The Fall

Zase jednou jsem si zablbla s Uršulkou.




Let the legs get out.

Malá ochutnávka z dneška. Ta první se mi líbí nejvíc.
PS: Asi mi upadnou nohy.....

...


...



...


...

Z pouště

Mám takovou tu dobrou náladu,
jak jí musíte podpořit, aby nezmizela.
... zpívat a fotit a fotit a fotit ... ( nenamalovaná, před panelákem a děsit sousedy)
s Uršulkou, pole, kaktusy a kytky co nejsou slunečnice (ačkoli tak vypadají)
Moje kočka je blbečka, kouše, zmetka jedna....
Lord Mazlíček...


...


...


...


...


Uršulojózní

Jde nám to spolu. Jsme pěkně sladěné. Ale něčekejte něco velkýho. Ona je machr. Já jsem nešika.


Jsem vysazená na kytky.....


Hodně....


---


Rozmazaný listí.....


A park...


A jinak a v černýabílý


Tygr... Tady vypadá celkem mile, ale zdání může klamat....